Česká pánská móda
Asi vás nepřekvapí, že návrat k tradičním výrobcům určuje už nějakou dobu trendy a to nejen v módě, ale také gastronomii nebo designu. Dokonce i v módě pánské. Více a více mužů začíná chodit k firmám, které jsou místní a to pro košile a také obleky. Mnohdy také pro obyčejná trička.
Pro někoho může být takový oblek uniformou, někdo se v něm cítí dobře a někdo si jej zase šetří na významnější příležitosti. Žádný muž se ale prostě neobejde bez několik padnoucích obleků, pokud je zaměstnán někde v businessu. Kde ale na obleky vzít? Mnohé z nich totiž nejsou tak úplně za pár korun. Jednou z možností, jak pořídit oblek za vhodnou cenu, jsou řetězce, u kterých je nákup rychlý a výběr alespoň slušný.
Kvalita oblečení ale bohužel začíná klesat. Najít totiž v běžné nabídce sako nebo kalhoty, které muži dokonale padnou, je velmi obtížené. Pokud se rozhodnete pro ušití obleku na míru, rozhodně vás to jen pár korun stát nebude.
Jedná se o nelevnou investici, ale za to o investici smysluplnou. Každý muž by ve svém šatníku měl mít alespoň tři padnoucí obleky. Pokud se rozhodnete pro ušití na míru, rozhodně se vám to vyplatí.
Výhoda je například v kvalitě zpracování nebo v materiálu. Výroba je navíc velmi rychlá.
Jestliže ale chcete do obleku vložit méně času i peněz, pak pro vás bude vhodná upravovaná konfekce. V obchodě si vyberete oblek a krejčová vám jej upraví na tělo.
Mezi takové firmy patří nejznámější česká značka a to Bandi. Každý obchod má navíc svou krejčí. Pokud se navíc vybraný oblek upraví dobře, nepůjde poznat rozdíl mezi oblekem, která je šitý. V každém oboru se ale najdou dobří i špatní řemeslníci.
Díky tomu, že je Bandi značkou českou, obleky jsou přizpůsobeny na stavbu těla místních mužů. Sice můžeme jako Češi obdivovat štíhlé obleky z Itálie, ale bohužel se do nich nikdo z Čechů nevejde.